تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83 تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83
021-55428470 | 021-55416261 021-55428470 | 021-55416261

فروشگاه پیچ و مهره

 پیچ یک استوانه از جنس فلز است که به شکل مارپیچ رزوه شده است. بسیاری از پیچ‌ها دارای یک سر در بالای خود هستند که به آن گل پیچ می‌گویند و در واقع قسمت آچارخور پیچ است. مهره در واقع نقش مکمل پیچ را دارد و از قطعات کمکی برای اتصالات است و به شکل یک چند ضلعی است که داخل آن هم رزوه شده است. پیچ و مهره برای اتصال و محکم کردن دو قطعه بکار می‌روند. پیچ و مهره با توجه با کاربرد انواع مختلفی دارند که در ادامه مقاله به بررسی برخی از آن‌ها می‌پردازیم.

انواع پیچ و مهره

این روزها استفاده از پیچ و مهره به یکی از ابزارهای مهم و کاربردی در ایجاد اتصالات محکم در صنایع مختلف تبدیل شده‌اند. همین موضوع سبب شده تا شرکت‌های تولیدکننده انواع مختلفی از پیچ‌ها و مهره‌‌ها را طراحی و به بازار عرضه کنند. چرا که هر صنعتی بسته به نیاز و شرایط کاری به نوع خاصی از پیچ‌ها و مهره‌ها احتیاج خواهد داشت. همچنین این پیچ‌ها در جنس‌های مختلفی از جمله فولادی، استیل، گالوانیزه و … نیز تولید می‌شوند. از آنجایی که این ابزارها کاربرد گسترده‌ای در صنایع پیدا کرده‌اند فروش پیچ و مهره کیلویی توسط شرکت‌های فروش انجام می‌شود. قیمت پیچ و مهره کیلویی در مقایسه با فروش تکی کمتر بوده و این به نفع مشتریانی که مدام در حال خرید انواع پیچ‌ها و مهره‌ها در تعداد بالا هستند، می‌باشد.

گروه صنعتی نوین

گروه صنعتی نوین به عنوان یکی از پیشگامان پیچ و مهره عمده فروشی و تکی شناخته شده و شما را در داشتن یک خرید خوب و مطمئن همراهی خواهد کرد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با هر آنچه که در این زمینه نیاز دارید مطلع کنیم.
مجموعه پیچ و مهره نوین یکی از بزرگترین تولید کننده‌های انواع پیچ و مهره شامل شش گوش نیم دنده و تمام دنده برای استفاده در صنایع مختلف ساختمانی و سوله سازی، نفت، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب و پل سازی است.