تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83 تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83
021-55428470 | 021-55416261 021-55428470 | 021-55416261

پیچ و مهره نوین

پیچ و مهره نوین نام مجموعه ای است که در خیابان قزوین شهر تهران فعالیت کرده و تولید کننده و توزیع کننده انواع پیچ و مهره در صنایع مختلفی مانند نفت گاز، پتروشیمی و صنایع خودرو سازی نیز می باشد.
گروه صنعتی پیچ و مهره نوین با دارا بودن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تولید و واردات انواع پیچ و مهره در زمینه تولید و عرضه انواع مدل های مختلف این محصول فعالیت می کند.
از جمله پیچ و مهره های تولید شده در این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
  • پیچ و مهره معمولی، پیچ و مهره واشردار، رول بولت، نافی دار و...
  • انواع پیچ و مهره خشکه، آلن، استنلس استیل و دیگر پیچ های خاص
  • انواع مهره های شش گوش، کاسه نمدی، جوشی، قفلی و پرچمی و...
  • انواع پیچ های خودکار و شیروانی و استوانه ای و پرچ و...
به طور کلی گروه صنعتی پیچ و مهره نوین تمامی پیچ و مهره مورد نیاز مجموعه های صنعتی را به صورت سفارشی طراحی و تولید کرده و به فروش می رساند.
محصولات تولیدی این مجموعه، پیچ و مهره های پر کاربردی می باشند که از پر مصرف ترین ابزار ها در صنایع مختلف به شمار می آیند. در واقع این پیچ و مهره ها، از قطعات بسیار مهمی در هر اتصال به شمار می آیند که بسیار کارساز هستند.

 
پیچ و مهره نوین

خرید پیچ و مهره

برای خرید از پیچ و مهره نوین می بایست نکاتی را به خریداران و مشتریان عزیز یادآوری نمود که در هنگام خرید پیچ و مهره در نظر داشته باشند.
قابل ذکر است که برای خرید پیچ و مهره می بایست دانش و آگاهی کافی در این زمینه داشت تا بهترین خرید و کاربردی ترین محصول را انتخاب نمود.
قبل از خرید می بایست از صلاحیت فروشنده و اطلاعاتی که در این زمینه دارد مطمئن شد.
در واقع هرچه خرید پیچ و مهره تخصصی تر باشد، برای انتخاب مناسب تر نیاز به داشتن اطلاعاتی دقیق است که شرط اول آن داشتن اطلاعات مفیدی می باشد.
باید این نکته را در نظر گرفت که پیچ و مهره ها از قسمت های اساسی و مهم در صنعت می باشند. زیرا تمامی قطعات مهم و ارزشمند در یک مجموعه با استفاده از پیچ و مهره های مختلف به یکدیگر متصل می شوند که این امر نیز اهمیت کاربرد پیچ و مهره ها را نیز مشخص می کند.

بیشتر بدانید: فروشگاه پیچ و مهره

خرید پیچ و مهره نوین

پس همانطور که گفته شد، برای خرید پیچ و مهره می بایست از داشتن اطلاعات کافی فروشنده و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کرد.
بدون شک در مجموعه پیچ و مهره نوین، افراد می توانند با آسودگی خاطر از انواع محصولات مجموعه خریداری کرده و بابت کیفیت ساخت و جنس پیچ و مهره ها هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.
البته بابت خرید پیچ و مهره مشتریان باید در نظر داشته باشند که پارامتر هایی بر این امر موثر می باشد. همچنین این موارد بر روی قیمت پیچ و مهره نیز تاثیر گذار است. که عبارتند از:
  • شکل یا فرم سر پیچ
  • سایز
  • نوع رزوه پیچ
  • گرید یا کلاس
  • پوشش مورد نیاز
به طور کلی قابل ذکر است که گروه صنعتی پیچ و مهره نوین عرضه کننده بالاترین کیفیت پیچ و مهره و واشر و پرچ و...می باشد. که سفارش محصول مورد نیاز مشتریان و مجموعه های صنعتی را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی انجام می دهد.