تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83 تهران ، میدان قزوین، خیابان قزوین ، خیابان مخصوص ، جنب ایران خودرو ، پلاک 83
021-55428470 | 021-55416261 021-55428470 | 021-55416261

محصولات گروه صنعتی نوین

گروه صنعتی نوین با تجربه طولانی در زمینه تولید، واردات و پخش انواع پیچ، مهره و واشرآلات صنعتی آمادگی خود را جهت همکاری با شرکت های صنعتی اعلام می دارد.

خدمات گروه صنعتی نوین
 • مهدی رمضانی
  مهدی رمضانی
  کارکنان فروشگاه نوین همیشه به سؤالاتم جواب می دهند. خدمات حرفه ای  دارند و من و همکارم خرید هامون رو برای سازه هاي ساختمانی از این مجموعه انجام می دهیم.
 • علی صادقی
  علی صادقی
  من دو سالی هست که به این فروشگاه میرم. اینجا با کیفیت ترین واشر ها رو دارند. بهترین چیز برای من به عنوان یک کارفرما این است که بتوانم به آنها اعتماد کنم. ممنون از خدمات خوبتون
 • بهرام مولایی
  بهرام مولایی
  چند باری هست که به این فروشگاه میرم ، برخورد کارکنان دوستانه است و خدماتی که ارائه می دهند عالی هست. با تشکر دوباره 

فروشگاه پیچ و مهره نوین

فروشگاه پیچ و مهره نوین با بیش از چندین سال تجربه در تهیه ، تولید و فروش پیچ و مهره های صنعتی فعالیت خود را شروع نموده است. پیچ و مهره نوین  با در اختيار داشتن منابع وسيع داخلي و خارجي ، پرسنل كار آمد ، سيستم های مكانيزه خريد ، فروش ، انبارداري و...، بسته بندي مرغوب ، تداركات به موقع، گواهي اطمينان مرغوبيت كالا و همکاری با شرکت های بازرسی معتبر به شما در بهبود روند توليد صنعتي اطمينان خاطر خواهد بخشيد و نياز شما را در خرید پيچ و مهره هاي صنعتي تامين مينمايد .
محصولات این واحد شامل انواع پیچ و مهره فولادی ، پیچ و مهره آهنی ، پیچ و مهره خشکه، پیچ های شش گوش، پیچ آلن، پیچ دو سر رزوه، پیچ تمام رزوه، انکر بولت، انواع مهره و واشر و همچنین  پیچ و مهره های خاص مطابق نقشه مورد استفاده در صنایع گوناگون با استاندارد های جهانی پیچ و مهره و واشر با مقاومت كششي بالا جهت سازه هاي ساختماني، پلهاي فلزي، برجهاي انتقال نيرو، برجهاي مخابراتي و همچنین انواع پیچ و مهره استیل ، پیچ و مهره گالوانيزه گرم، پیچ و مهره الکترو گالوانیزه ، پیچ و مهره تفلون ، پیچ و مهره داکرومات و... جهت کاربرد در انواع شرایط محیطی می باشد 


ادامه مطلب

سوالات متداول

انتخاب ابعاد پیچ و مهره بر چه اساسی است؟

انتخاب ابعاد مناسب پیچ و مهره ها شامل قطر خارجی و طول آنها متناسب با بار وارده به آنها بوده و تاثیر بسزایی در قیمت پیچ و مهره ها داشته و در کل یک پروسه کاملا مهندسی می باشد. جهت سفارش پیچ و مهره اعلام ابعاد الزامی می باشد.

آیا پیچ و مهره ها استاندارد تولید دارند؟

پیچ و مهره ها در استاندارد های مختلفی تولید میشوند. عمومی ترین این استاندارد ها DIN, ISO, ASTM برای پیچ و مهره ها هستند. این استاندارد ها معمولا ابعادگل پیچ، عمق دنده، طول گام، نوع دنده درشت Coarse یا ریز Fine را مشخص میکند. بعنوان مثال برای پیچ های شش گوش استاندارد DIN933 تمام دنده و DIN931 نیم دنده, DIN6914 گل درشت و …. می باشد.

نوع آبکاری پیچ و مهره ها چگونه است؟

بسته به شرایط محیطی دما ، رطوبت و مواد خورنده محیطی، پیچ و مهره ها با آبکاری های مختلف گالوانیزه سرد، گالوانیزه گرم، داکرومات و … عرضه می شوند . هر یک از انواع آبکاری برای شرایط محیطی متنوعی مناسب بوده و مزایا و معایب خود را دارند. انتخاب نوع آبکاری نیز امری مهندسی می باشد. از این رو می توانید برای انتخاب آبکاری مناسب در حین سفارش از مهندسین مجرب گروه پیچ و مهره نوین راهنمایی بگیرید.

نوع و طول دنده پیچ و مهره ها چطور مشخص می شود؟

معمولا با انتخاب استاندارد پیچ و مهره طول دنده ، نوع دنده ، طول گام و متریک یا اینچی بودن پیچ و مهره ها نیز مشخص می شوند. اما در صورتی که ابعاد خاصی مد نظر شماست خارج از استاندارد در حین سفارش این ابعاد حتما باید قید شوند.

زمان تحویل پیچ و مهره ای که سفارش می دهم چه زمانی است؟

بسیاری از استاندارد ها و متریال های پیچ خوراک بازار بوده و از آنجا که در تعداد انبوه تولید می شوند زمان تحویل آن ها کوتاه است. این در حالی است که برخی از استاندارد ها به سبب استفاده کمتر در قطر های مختلف موجود نبوده و نیاز به تولید دارند. علاوه بر این در صورتی که درخواست شما پیچ و مهره آبکاری شده باشد، خود فرآیند آبکاری نیاز به زمان دارد. بنابراین حتما در زمان سفارش و تایید آن از زمان تحویل بار اطمینان حاصل نمایید.